študentské pôžičky otp

0800 333 009

  • Pôžička na mieru
  • Jasné a výhodné podmienky
  • Jednoduché online vybavenie
  • Výška požičky až 5 000 €
Chcem pôžičku do 350 € Chcem pôžičku do 5000 €

Poslední žadatel: Jan N.,

Pan Jan požádal o 25 000 Kč

Vyplňte nezáväznú žiadosť

Ak máte záujem o pôžičku, alebo sa chcete niečo opýtať, vyplňte nezáväznú žiadosť.

Budete kontaktovaní

Kontaktuje Vás obchodný zástupca spoločnosti a preberie s Vami detaily.

Peniaze sú Vaše

Po podpise zmluvy Vám budú peniaze poslané obratom ihneď na účet.

Prečo je výhodné požiadať o online pôžičku?

Pôžička na mieru

Požiadať si môžete až do 5000 €. Doba splácania 12 až 84 mesiacov. Pri malej pôžičke pred výplatou je doba splácania 1 až 30 dní.

Jasné podmienky

Pôžička je transparentná a vyskúšali ju tisíce spokojných zákazníkov.

Rýchlosť

Bezpečný a jednoduchý formulár vyplníte do 5 minút.

Pôžička na čokoľvek

Peniaze môžete využiť na čokoľvek. Auto, nábytok, elektronika, je to na Vás.

Chcem pôžičku do 350 € Chcem pôžičku do 5000 €

Dnes o pôžicku požiadalo 91 klientov.
Pridajte sa k nim aj Vy!

Vybavenie za menej ako 5 minút!

Potrebujete rýchlo peniaze a ostatné spoločnosti sa Vám otočili chrbtom? Nestrácajte nádej. U nás je priebeh neuveriteľne rýchly. Hlavná výhoda je rýchlosť s akou pôžičku vybavýte. Stačí len vyplniť jednoduchú nezáväznú online žiadosť. V priebehu krátkej chvíle Vám bude volať vyškolený operátor, ktorý s Vami celý proces dokončí.

Čo o nás hovoria klienti

Vďaka vašej pôžičke som sa dostal z nepríjemných finančných ťažkostí. Rýchle, jednoduché, férové jednanie a dobré podmienky. Bol som veľmi spokojný.
Ladislav L., Košice

Priemerné hodnotenie: 4,8/5

Posledné žiadosti

Ján N.
16:38
4 500 €
požiadané
Michal S.
16:16
2 000 €
požiadané
Zuzana H.
16:09
3 000 €
požiadané
Jaroslav F.
15:18
1 500 €
požiadané

Ak máte záujem o pôžičku, alebo chcete získať viac informácií o pôžičke, vyplňte nezáväznú žiadosť a budete kontaktovaný.

Chcem pôžičku do 350 € Chcem pôžičku do 5 000 €

študentské pôžičky otp

OTP - Študentský úver - profil | oPeniazoch OTP - Študentský úver (SUOTPSU). Profil · Rebríčky · Názory ... Spoločnosť: OTP Banka Slovensko. Určený pre študentov ... Poštová banka - Pôžička na bývanie. Študentská pôžicka bez ručiteľa Pokiaľ si chce študent vybaviť pôžičku v OTP, tak môže využiť klasické spotrebné úvery. Tu musí však do celého procesu výrazne začleniť aj jedného z rodičov. otp ŠTUDENTSKÝ úver, OTP Banka - Finance.sk Finance.sk » Úvery a pôžičky » Spotrebné úvery » Porovnanie úverov Utorok ... otp ŠTUDENTSKÝ úver. Druh úveru, Spotrebný úver. Názov banky, OTP Banka. otp ŠTUDENTSKÝ úver / OTP Banka, a.s. S otp ŠTUDENTSKÝM úverom môžete získať: expresne rýchle spracovanie úveru už do 48 hodín a bez príplatku; aj bez dokladovania príjmu – aj pre neklientov ... Študentský úver - OTP banka | .sk OTP banka Študentský úver. Študentský spotrebný úver OTP Banky je je účelovým úverom na financovanie nákladov ... Mladomanželské pôžičky a úvery 2014 Študentské pôžičky - kto ich poskytuje a aké sú podmienky ... 6.5.2013 - Zoznam bankových spoločností poskytujúcich študentské pôžičky a podmienky pre ... OTP banka poskytuje vysokoškolským študentom tzv. Študentský úver či účet môžu stáť menej ako štandardné produkty ... 25.8.2010 - Dokladovanie príjmu študenta v tomto prípade nie je potrebné. Prednosťou študentských pôžičiek je aj ich neúčelovosť. Výnimku tvorí iba OTP ...

Študentská pôžička OTP | Študentská pôžička

25.12.2010 - Študentská pôžička OTP Aj OTP banka patrí medzi banky, ktoré sa snažia vyhovieť študentom a preto už aj ona poskytuje úvery na štúdium. Študentské úvery až do 15-tisíc eur - Pluska.sk 15.6.2011 - OTP. Banka Študentská pôžička. do výšky 15 000 eur; lehota splatnosti 1 – 120 mesiacov; odklad splátok istiny až do ukončenia štúdia, až keď ... Študentský úver od OTP banky | Portál pôžičky - Portál pôžičiek ... 15.3.2012 - Chcete študovať, no bráni Vám v tom nedostatok financií? Ak preto hľadáte pôžičku či úver, oplatí sa napríklad aj ten, ktorý poskytuje OTP ...

ako vybrať peniaze z bankomatu video o peniaze pozicky prešov